Schránka ve Výdejomatu SUNCORP

Když se řekne výdejní box zboží z e-shopů, tak není třeba už nic víc dodávat. Každý z nás zná výdejní boxy od renovovaných e-shopů a zásilkových společností. 

Náš "DEVELOPERSKÝ PROJEKT", se odlišuje snad jen v tom, že má za cíl v roce 2024 instalovat po České republice v každé obci (i té nejmenší), městě a městysu na dvanáct tisíc výdejních chlazených boxů na potraviny pod názvem "VÝDEJOMAT SUNCORP". 

Aby jsme tento cíl splnili, nabízíme Vám spoluúčast na tomto DEVELOPERSKÉM PROJEKTU. 

Doručování zásilek zákazníkům, se za poslední roky posunulo mílovými kroky. Vlivem koronavirové pandemie se rozvinulo velice efektivní řešení - doručování do výdejních boxů. Zákazník získává skvělý komfort ve vyzvednutí svého zakoupeného zboží a může si vybrat nejvhodnější lokalitu boxu dle své potřeby. Boxy jsou dostupné nonstop, takže zákazník není časově nijak limitován výdejní dobou. Přestože, výdejní boxy jsou čím dál populárnější, je jich v České republice stále zoufale málo a poptávka po výdeji z těchto boxů několikanásobně převyšuje nabídku doručování do těchto boxů. 

Výdejní box SUNCORP, je homologován jako výdejní box určený pro výdej potravin a léků. Je izolovaný a plně chlazený, a proto jsou v něm potraviny a léky i v letních měsících, jako doma v lednici. Dodavatelé potravinového zboží do těchto boxů mají jistotu, že si zákazník vyzvedne zboží z tohoto boxu chlazené a ve 100% kvalitě. Aby mohl dodavatel garantovat zákazníkovi kvalitu svých výrobků, potřebuje mít od zásilkových a přepravních společností garanci "chlazené cesty" a tu jako provozovatel chladících potravinových výdejních boxů společně s dodavateli a distributory plně  zaručujeme. 

Chladicí výdejní boxy na potraviny, se v ČR prakticky vůbec nevyskytují. Důvodem je zejména vysoká pořizovací cena a náklady na energie při chlazení.

SUNCORP a.s. se rozhodla tuto situaci (na českém trhu s výdejními boxy) změnit a vybudovat velmi rozsáhlou a hustou síť Výdejních boxů na potraviny a léky. 

Ilustrační foto výdejního boxu SUNCORP
Ilustrační foto výdejního boxu SUNCORP

Developerský projekt SUNCORP umožnuje zapojení široké veřejnosti do tohoto projektu ve formě investice do jednotlivých schránek ve Výdejomatech SUNCORP. Drobný Investor má možnost koupit si jednu a více schránek a tak získat garantovaný "pasivní příjem" ve výši 42% ročně po dobu 10let.