Jsme hrdými partnery v projektu         "NÁKUPY S ČESKOU STRAVENKOU" 


Naše plány a záměry

Váš partner ve světě výdejních boxů na potravinové zboží

Jsme akciová společnost, která byla založena v roce 2008.

Vždy jsme se zabývali developerskými projekty a  obchodováním s různými komoditami, zejména jsme se orientovali na zprostředkování dovozu dřeva a dřevní hmoty z Ruské federace pro několik firem v České republice a Polsku.

Po vypuknutí války na Ukrajině jsme ukončily veškeré aktivity s Ruskem a přeorientovali jsme se na obchodní aktivity v České republice. Spojili jsme naše obchodní zájmy a aktivity s partnery, kteří v České republice podporují projekt "NÁKUPY S ČESKOU STRAVENKOU", na podporu prodeje Českých potravinových produktů široké veřejnosti. 

Projekt NÁKUPY S ČESKOU STRAVENKOU, považujeme za velice zajímavý a prospěšný projekt, pro podporu české ekonomiky, protože tento projekt nepodporuje nadnárodní řetězce, ale podporuje nákupy u českých podnikatelů a českých spotřebních družstev, které prodávají produkty převážně tuzemských dodavatelů a jsou zapojeni do tohoto projektu jako my.

Při vytváření e-shopu s českými potravinovými produkty, jsme hned od začátku řešily problematiku efektivní a ekonomicky přijatelné distribuce dodání potravin koncovému zákazníkovi. Přestože, je v České republice mnoho zavedených přepravních a distribučních společností, narazily jsme na zásadní překážku v distribuci portavinových produktů do výdejních boxů na tzv. výdejní místo. Na českém trhu v podstatě neexistuje síť chlazených výdejních boxů, které by splňovali normy na vydávání  čerstvých potravin z výdejních boxů. Z-Boxy Zásilkovny, Alza boxy a další boxy na výdej zboží, které se v České republice dinamicky rozšiřují, mají pro naše záměry jeden zásadní nedostatek a to je homologaci na výdej čerstvých potravin.

Proto jsme se rozhodli vybudovat v České republice síť chlazených výdejních boxů na čerstvé potraviny a léky nazvané "VÝDEJOMAT SUNCORP".    

Náš developerský projekt výdejních boxů na potraviny "VÝDEJOMATY SUNCORP", spouštíme od lednu 2024

Od ledna 2024 budeme nakupovat od renovovaných výrobců výdejní boxy (které splňují naše podmínky) a postupně je budeme instalovat tak, aby zákazník, který si objedná na e-shopu potraviny, měl možnost si je vyzvednout v místě svého bydliště i v té nejmenší vesnici. Chceme vybudovat síť potravinových výdejních boxů, která pokryje i ty nejzapadlejší kouty v České republice. 

Do tohoto projektu musíme investovat několik miliard korun a proto financování nezajišťujeme jen bankovními investicemi, ale nabízímé velmi výhodnou investiční příležitost každému spoluobčanu, který tomuto projektu věří.  

Síť výdejních boxů budujeme pro obyvatele České republiky v místě jejich bydliště a proč by tedy nemohli být i oni investory s velice výhodným zhodnocením svých investic.    

To je naše filozofie, kterou se snažíme sjednotit nejen dodavatele potravin do VÝDAJOMATŮ SUNCORP, ale chceme umožnit jednotlivým spoluobčanům spolupodílnictví na investiční příležitosti. 

Zaujali Vás naše aktivity na českém trhu při budování sítě výdejních boxů a chcete se stát její nedílnou součástí.  

Tak nás kontaktujte a dohodneme se na podmínkách spolupráce v DEVELOPERSKÉM PROJEKTU SUNCORP.

Váš tým pracovníků firmy SUNCORP a.s.