Investice do developerského projektu SUNCORP

Jak už jsme naznačily v úvodu developerského projektu SUNCORP, chceme v tomto roce 2024 koupit a nainstalovat 12 000 výdejních boxů. Tento záměr je pro jediného investora finančně velmi náročný a proto chceme do něj zapojit i Vás, drobné investory, kteří podporují tento podnikatelský záměr. 

Výdejomaty SUNCORP, nehodláme financovat jen z vlastních zdrojů a ze zdrojů nadnárodních bankovních korporací a investičních společností, ale chceme dát příležitost drobným soukromým investorům, místním samosprávám (obcím, kde budou výdejní boxy umístěny) a široké veřejnosti.

!!! Zamyslete se nad otázkou!!!

Umožnil Vám někdy nějaký developer přímou spolupráci na svém podnikatelském projektu s garantovaným výnosem nad 40%. Vaší investice. Asi NE! Ale určitě jste se už potkali s projekty, které Vám nabízí zhodnocení, které je vyžší než zhodnocení v bankách. 

NÁŠ DEVELOPERSKÝ PROJEKT JE JINÝ!

Nechceme si půjčovat peníze od specializovaných firem (které stejně spravují Vaše peníze), ale chceme Vám nabídnout přímou investici. Nabízíme Vám, možnost koupit si "schránku" v nově budované síti Výdejomatů SUNCORP. Tuto schránku si od Vás pronajmeme a tak Vám vytvoříme pravidelný měsíční "pasivní příjem", který je několikanásobně vyžší než úroky z peněz, které Vám leží na běžných účtech, nebo tzv. pracují jinde. 

Abychom zabránili "spekulacím se schránkami", tak si můžete koupit maximálně jen pět schránek v síti Výdejomatů SUNCORP. 

Vzhledem k tomu, že každý developerský projekt má začátek a konec, je naše nabídka omezená, protože chceme vybudovat síť Výdejomatů SUNCORP a až tohoto cíle dosáhneme, bude projekt ukončen a už nebude příležitost k dalším investičním záměrům do Výdejomatů SUNCORP. 

Tak neváhejte, ať tuto šanci nepropásnete.